Výkup nemovitostí s nájmem vyřeší starosti bez nutnosti změny

 

Výkup nemovitostí s nájmem nabízí získání hotovosti bez nutnosti stěhování. Byt nebo dům vykoupíme a vy jej budete užívat stejně jako doposud. Po celou dobu trvání nájemného máte možnost nemovitost opět odkoupit do vlastnictví.

Výkup s nájmem nemovitosti

Nevíte, jak vyřešit tíživou finanční situaci? Máte tak vysoké splátky dluhů, že vám nezbývá hotovost na úhradu běžných potřeb? Pak využijte možnost výkupu s nájmem. Nemovitost odprodáte a opětovně si ji pronajmete. To vám zajistí dostatečně vysokou hotovost na úhradu dluhů a zároveň se nebudete muset loučit s domovem. Stěhovat se do jiného místa z lokality, která vám vyhovuje a kde máte dobré sousedské vztahy, není nutné. Budete dál bydlet na stejném místě.

Po uhrazení dluhů máte možnost nemovitost opět odkoupit.

Proč využít výkup s nájmem?

  • Získáte vyšší částku, než pokud byste si brali půjčku.
  • Výkup s nájmem můžete využít i v případě, že máte záznam v registru dlužníků.
  • Získaná hotovost poslouží na úhradu stávajících dluhů.
  • Peníze můžete použít i na vyplacení dědického řízení, rozvodového vyrovnání aj.
  • Výkup s nájmem odvrátí exekuce a případnou dražbu bez nutnosti stěhování.
  • Vše probíhá diskrétně.
  • Dostáváte maximální možnou částku, vyplacení je rychlé.
  • Postup výkupu nemovitosti a férové podmínky

Pro koho je určený výkup s nájmem nemovitosti

Výkup s nájmem nemovitosti mohou využít majitelé nemovitostí napříč Českou republikou. Prodej obvykle probíhá tak, že klienty zastupujeme i při jednání s věřiteli a snažíme se dosáhnout dohody. Po výkupu hradíme za klienty veškeré závazky a zbývající část hotovosti jim zasíláme. S prodejem se současně uzavírá i nájemní smlouva, po dobu trvání nájemného máte v nemovitosti nadále trvalé bydliště a samozřejmě můžete čerpat případné příspěvky podpory na bydlení od státu.

Velkou výhodou je, že vám výkup s nájmem dává možnost získání finanční hotovosti i v případě, že máte záznam v registru dlužníků nebo je proti vám vedena exekuce. Obojí znamená, že byste neměli možnost získat půjčku v bance. Řešením potíží tedy nemůže být další půjčka, je třeba vydat se jinou cestou.

Možnost následného odkupu

Nájemné pro vás získá čas na zlepšení finanční situace. Bývá stanoveno na nízkou částku a máte prostor i větší část peněz uspořit. Zároveň můžete později pro odkup domu využít běžného hypotečního úvěru.

Po celou dobu trvání nájemného vztahu máte předkupní právo na nemovitost, proto není důvod k obavám.

Přehledná pravidla, transparentní jednání

Veškeré podmínky prodeje, podmínky nájmu i podmínky následného zpětného odkupu, budete znát předem. Probereme s vámi detailně celý postup a smluvní dokumentaci vám dáme k prostudování před podpisem v dostatečném předstihu.

Nedobrovolné stěhování nehrozí

Hrozba exekuce a následné nedobrovolné dražby je velmi nepříjemná. Největší riziko je však to, že nemáte jistotu, zda získáte dražbou dostatečně vysokou částku. Dražba se může několikrát opakovat a prodejní cena nemovitosti neúměrně klesne. Také to znamená, že se musíte z nemovitosti velmi rychle stěhovat.

Výkup s nájmem těmto rizikům zabrání. Nebudete se muset stěhovat a kdykoliv budete mít možnost nemovitost získat zpět do vlastnictví.

Jednáme namísto vás

Po celou dobu získáváte naši podporu a právní servis. Postaráme se o veškeré právní kroky a zároveň se namísto vás dohodneme s věřiteli.

Kontaktujte nás co nejdříve a dozvíte se, jaké podmínky máte pro vás připraveny.