Výkup nemovitosti v exekuci a insolvenci. Je to možné?


Při výkupu nemovitosti získáte částku, která se blíží tržní ceně nemovitosti. Zároveň realizujete rychlý prodej s téměř okamžitým připsáním hotovosti na bankovní účet. Výkup nemovitosti v exekuci a insolvenci je rychlou cestou z dluhů. 

Výkup se získáním hotovosti

V praxi výkup v exekuci znamená, že čas hraje proti vám a je zapotřebí brzy získat potřebnou hotovost, abyste odvrátili následky nepřiměřené výše dluhové zátěže. Při výkupu v insolvenci můžete jednat o odprodeji bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů i komerčních prostor.

Výkup v exekuci probíhá bez zbytečných prodlev, aby bylo možné co nejrychleji uhradit stávající závazky a odvrátit další hrozbu sankcí, pokut a vysokých penále.

Pokud potřebujete rychle zaplatit závazky, nečekejte. Využijte výkup v exekuci.  

Které nemovitosti se vykupují v exekuci

Výkup v insolvenci provádíme u všech nemovitostí na území České republiky, u kterých jste vlastníkem. Překážkou není ani nemovitost, která je zatížena hypotečním úvěrem nebo věcnými břemeny. Výkup v insolvenci je řešení i ve velmi složitých případech například ve chvíli, kdy je na nemovitost chystaná dražba.

Maximální cena za vykoupenou nemovitost

V současné době panuje na trhu s nemovitostmi vysoká poptávka po novostavbách i starších objektech. Proto jsme vám schopni zajistit maximální možnou cenu, a to i při výkupu v insolvenci. Není výjimkou, že se výkupní cena blíží tržním cenám v lokalitě. Rychlým výkupem vám dáme možnost, jak okamžitě vyřešit finanční tíseň, uhradit závazky a postavit se na novou startovní čáru bez dluhové zátěže.

Změna insolvenčního zákona po roce 2019

Insolvenční správci jsou nyní povinni prodávat majetek dlužníka a aktivně zjišťovat, jakým majetkem disponuje. Bezodkladným prodejem můžete zaplatit závazky vůči věřitelům i dodatečné náklady a vyhnout se nedobrovolné dražbě.

Výkup nemovitosti v exekuci a insolvenci bez nepříjemných jednání

Z praxe známe mnoho příkladů, kdy úvěrové společnosti nejednají s klienty vstřícně. Proto můžeme veškerá jednání vyřídit namísto vás a postarat se o rychlé umoření stávajících dluhů. Pokud za vámi bude stát silný partner, jednání s věřiteli jsou mnohem příjemnější a najít společnou dohodu nebývá problém.

Jak probíhá výkup v exekuci:

Postup výkupu je velmi jednoduchý

  1. Vyplňte žádost o výkup nemovitosti. Je to jednoduchý kontaktní formulář.
  2. Uveďte základní informace o nemovitosti k výkupu.
  3. S finančním poradcem doplníte při telefonátu ostatní informace.
  4. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
  5. Dohodneme se na přesném postupu výkupu.
  6. Poradce vám zpracuje smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
  7. Bez zbytečných prodlev obdržíte hotovost na váš bankovní účet.

Výkup v insolvenci odvrátí dražbu

Nedobrovolná dražba majetku může znamenat, že získáte mnohem nižší částku než při výkupu v exekuci. Zároveň nemáte možnost dohodnout se na konkrétním postupu prodeje, lhůta pro vystěhování bývá po dražbě striktní. Čelíte nejen riziku nižší prodejní ceny, ale i opakované dražby, vysokým poplatkům za práci exekutora a za uskutečnění dražby.

Rádi vám zodpovíme případné dotazy ohledně výkupu v exekuci a navrhneme nejlepší postup řešení.

Ke každému obchodnímu případu přistupujeme individuálně a hledáme cestu, která bude nejlepším řešením vaší tíživé situace. Samozřejmě se postaráme o veškeré právní a administrativní záležitosti spojené s výkupem nemovitosti v exekuci. Kontaktujte nás co nejdříve a zjistíte, jakou částku můžete za vaši nemovitost získat.