Víme co děláme

10 let
na trhu

Pokud se rozhodnete pro výkup nemovitosti, je samozřejmě dobré, jako při jakémkoliv jiném obchodu, který je za velké peníze, být obezřetný a znát postup výkupu. Vše u nás probíhá velmi rychle a hlavně transparentně.

Bezpečnost
100%
Rychlost
93%
Zkušenosti
99%

Poptávka

Vyplníte žádost a nabídnete svoji nemovitost k výkupu.

Kalkulace

Připravíme vám finanční nabídku s maximální cenou a navrhneme postup.

Podpis smluv

Připravíme smluvní dokumentaci, společně ji odsouhlasíme a následně stvrdíme podpisy.

Výplata peněz

Obratem vám převádíme peníze na bankovní účet.

Nájemní smlouva

V nemovitosti můžete dál bydlet na základě nájemní smlouvy
Jak se to dělá

Postup je jednoduchý

 

Pokud se rozhodnete pro výkup nemovitosti, je dobré mít se na pozoru. Zásada platí nejen pro výkup nemovitosti, ale vztahuje se na jakýkoliv obchod, kde se jedná o větší částku peněz. Zaručujeme vám profesionalitu a právní servis renomované advokátní kanceláře. Obchod proběhne rychle a transparentně.

Pokud je potřeba komunikovat s věřiteli, jako jsou například soudy nebo exekutoři, vezmeme si tuto komunikaci na starost. Často se stává, že věřitelé s klienty jednají z pozice síly. Pokud do jednání vstoupíme my, ze zkušenosti víme, že se jednání věřitelů změní a rychle dospějeme k dohodě.

Na výkup - postup výkupu

Smlouva

k výkupu nemovitosti
Vzor smlouvy
  • Mezi vámi a budoucím majitelem.
  • Smlouva se vždy připraví individuálně (na míru).
  • Podpisy se úředně ověří.
Náhled
postup

Postup výkupu je přehledný a transparentní.

Vše dostanete předem ke kontrole a prostudování. Smlouvy, které budete podepisovat, si můžete prostudovat, případně konzultovat s advokátem.

Žádost o výkup nemovitosti


FAQ

Nejčastější dotazy

Peníze vyplácíme ihned po realizaci výkupu. 

Pokud není dohodnuto, že v nemovitosti budete zůstávat, termín vašeho vystěhování se domlouvá dopředu při jednání o podmínkách. Obvyklý termín vystěhování je za několik týdnů až měsíců. Dohodnutá doba je dostatečně dlouhá k nalezení nového bydlení.

Ne! Pokud budete chtít, peníze můžeme vložit do advokátní nebo notářské úschovy. 

Nic neplatíte! Všechny náklady spojené s výkupem nemovitostí hradíme za vás.

Cena nemovitosti k výkupu se určuje podle „ceny obvyklé v místě a čase.“ Odvíjí se od částky stanovené v odhadu nemovitosti, dle cenové mapy atd.

K výkupu je vhodná téměř jakékoliv nemovitost. Nejčastěji vykupujeme domy a byty, ale vhodné jsou také pozemky, komerční a rekreační objekty aj.

Zpětný leasing dle příslušného zákona nanebízíme, pouze zprostředkováváme výkup, pronájem a následný prodej nemovitostí.

NaVýkup.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách se nevztahují ke spotřebitelským úvěrům dle zákona č. 257/2016 SB, které nenabízíme a ani nezprostředkováváme.