Výkup domů, cesta z tíživé finanční situace

Jsou chvíle, kdy nemůžete na hotovost čekat dlouho. Když kupujete jinou nemovitost a hradíte rezervační poplatek, potřebujete vyplatit závazky nebo když jste v nesnadné finanční situaci. Pomůže vám výkup domů s rychlým vyplacením hotovosti.

Využijte služby výkupu domů

Výkup domů je službou, kterou můžete oslovit z kteréhokoliv místa České republiky. Jestliže máte nemovitost v osobním vlastnictví a potřebujete rychle hotovost, stačí vyplnit kontaktní formulář. Nemovitost vykoupíme za nejvyšší možnou cenu a pomůžeme vám s vyřízením dalších náležitostí. Důvodem prodeje může být tíživá finanční situace, kdy rychlý prodej je jedinou možností, jak se vyhnout zabavení nemovitosti. V takovém případě stojíme na vaší straně, postaráme se o jednání s věřiteli, vyplatíme za vás nutné závazky a pomůžeme vám s jednáním na dotčených úřadech.

K výkupu domů můžete nabídnout jakýkoliv dům, není rozhodující ani lokalita ani technický stav nemovitosti. Pomáháme i v případě, kdy je na vaši nemovitosti zatížený věcným břemenem nebo je dům v exekuci. Na nemovitosti pohlížíme vždy individuálně, aby se její ocenění přiblížilo co nejblíže k hodnotě běžné tržní ceny.

Jak oceníme vaši nemovitost?

Naše společnost k dispozici špičkové nástroje a analytické technologie, které umožňují přesnější odhad hodnoty nemovitostí než realitní kanceláře. Naši odborníci mají také rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti oceňování nemovitostí, které jsou založeny na dlouhodobém sledování a sběru dat tržní ceny nemovitostí. Díky tomu u nás dostanete přesnější a komplexnější odhady hodnoty nemovitostí. Cenovou nabídku vám zašleme nejpozději do 24 hodin.

Smlouva

k výkupu nemovitosti
 • Mezi vámi a budoucím majitelem.
 • Smlouva se vždy připraví individuálně (na míru).
 • Podpisy se úředně ověří.
Náhled
postup

Výkup domu je přehledný a transparentní

Vše dostanete předem ke kontrole a prostudování. Smlouvy, které budete podepisovat, si můžete prostudovat, případně konzultovat s advokátem.

Výkup domu za hotové využijete při stěhování

Získali jste zajímavou pracovní příležitost v novém městě? Pak si nemůžete dovolit čekat mnoho měsíců na prodej domu a následně hledat novou nemovitost v budoucím bydlišti. Pro nákup nemovitosti dnes potřebujete hotovost, konkurence mezi kupujícími je neúprosná. U nás vaši nemovitost rychle vykoupíme a s poskytnutou hotovostí se vám bude nový nákup domu řešit mnohem lépe.

Výkup domů pomůže v situacích

 • Vyplacení vyrovnání z osobních nebo obchodních vztahů.
 • Získání hotovosti pro podnikání, osobní potřebu, nákup jiné nemovitosti.
 • V tíživé finanční situaci, kdy nemůžete využít půjčku.

Jak probíhá výkup

Na Výkup - daň z nemovitosti, blog

Postup výkupu je velmi jednoduchý

 1. Vyplňte žádost. 
 2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
 3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
 4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
 5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

 

Žádost o výkup nemovitosti

Výkup nemovitosti vás nijak nezavazuje k použití finančních prostředků určeným způsobem. Zpravidla bývá hotovost použita pro řešení bytové situace, ale není to nutnou podmínkou. Peníze získané prodejem můžete použít pro podnikání, pro osobní potřebu, pro vyplacení dědictví nebo pro úhradu nevýhodných půjček sjednaných v minulosti.

O prodej nemovitosti je v současné době velký zájem, zejména o rodinné domy. To nám dává možnost nabídnout vám maximální možnou výkupní cenu, která je srovnatelná s tržní cenou v lokalitě.

Přímý výkup je výhodnější než prostřednictvím realitní kanceláře

Při běžném prodeji přes realitní kanceláře se kupní cena hradí často z hypotečních úvěrů, deponuje se v advokátní úschovně, čeká se na prodej nemovitosti na straně kupujícího a mnohé další. Celý proces se může protáhnout na několik měsíců. Pro vás ale máme alternativu a to přímý výkup nemovitostí za hotové to za částky přibližující se běžné tržní ceny. Po podpisu smlouvy k výkupu nemovitosti a vložení příslušných smluv na Katastrální úřad pro vás máme možnost vyplacení i určitě hotovostní zálohy a to až do výše 500.000 Kč.

Nájemní smlouva

k výkupu nemovitosti
 • S vámi a novým vlastníkem.
 • Smlouva se vám připraví na míru.
 • Podpisy se neověřují.
Vzor smlouvy
Výhody našeho výkupu

Neskončíte bez střechy nad hlavou

Nemovitost nemusíte po výkupu opouštět a můžete se s námi domluvit na jejím dalším používání

Výkup nemusí být stres

Potřebujete rychle hotovost, ale nemáte zajištěno nové bydlení? Pak můžete v domě bydlet i nadále. Dům nabídnete k prodeji, dostanete vyplacenou dohodnutou cenu a dům dále užíváte jako nájemce. Řada nájemních vztahů končí zpětným leasingem domu do vlastnictví, výkup domů vám pomůže získat potřebný čas a prostor na řešení tíživé situace bez nutnosti okamžitého stěhování.

U služby výkupu domů se můžete spolehnout na maximální diskrétnost jednání, transparentní podmínky a plnou podporu po celou dobu procesu. Máte zajištěno právní a ekonomické poradenství, vždy se snažíme hledat nejlepší řešení v dané situaci.

Milada Urbanová
Milada Urbanová
Read More
“Potřebovali jsme rychle prodat dům a získat z prodeje peníze na vyplacení jiných závazků. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Mohu doporučit”
Tomáš Výškrabka
Tomáš Výškrabka
Read More
“Byla radost s vámi spolupracovat! Peníze jsme měli na účtě ještě ten samý den při podpisu kupní smlouvy.”
Lenka Vogelová
Lenka Vogelová
Read More
“ Dostala jsem na vás doporučení od své kamarádky. Bylo pro nás důležité, abychom dostali rychle co nejvíc peněz a to jsme dostali! ”
Previous
Next
Petr Holub

Petr Holub

Se společností spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování.

Zpětný leasing dle příslušného zákona nanebízíme, pouze zprostředkováváme výkup, pronájem a následný prodej nemovitostí.

NaVýkup.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách se nevztahují ke spotřebitelským úvěrům dle zákona č. 257/2016 SB, které nenabízíme a ani nezprostředkováváme.