S výkupem bytu získáte rychle hotovost

Dostali jste se do tíživé finanční situace a zdá se, že je situace bezvýchodná? Výkup bytu vám pomůže. Do finanční tísně se může dostat kdokoliv a řešení se nabízí hned několik. Pro každé z možných řešení ale potřebujete dostatek času na realizaci, které ne vždy umí nabídnou klasické realitní kanceláře. Přímý výkup bytu může využít i v případě, kdy vám hrozí zabavení nemovitosti, když jste v exekuci. Výkup bytu lze realizovat i v případě zatížený věcnými břemeny. Cenovou nabídku za nemovitost se vám pokusíme dodat obratem. Od vás potřebujeme dodat pouze přesnou adresu nemovitostí a fotografie.

Přímý výkup a jeho výhody

Hlavní výhodou přímého výkupu bytu je, že umožňuje rychlé a efektivní prodej vašeho bytu, bez nutnosti využívat služeb realitní kanceláře. Pokud se rozhodnete pro prodej prostřednictvím realitní kanceláře, musíte zaplatit provizi za poskytnuté služby a často trvá delší dobu, než najdou potenciálního kupce. Přímý výkup bytů také poskytuje větší flexibilitu při stanovení ceny a podmínek prodeje. Navíc, tím, že prodáváte přímo nám, nemusíte se starat o prodej movitosti s bytem, což může být náročné a časově náročné. Když spolupracujete s námi, můžeme vám nabídnout rychlý a jednoduchý prodej vašeho bytu, což vám ušetří spoustu času a stresu.

Při výkupu nemovitosti získáte rychle finanční prostředky, a dokonce můžete využít službu zpětného pronájmu nemovitosti a v bytě dál bydlet. Ve většině případech umíme výkup realizovat za hotové. Běžná realitní kancelář se specializuje pouze na nemovitosti v okolí, my výkup a jiné služby nabízíme po celé ČR.

Smlouva

k výkupu nemovitosti
 • Mezi vámi a budoucím majitelem.
 • Smlouva se vždy připraví individuálně (na míru).
 • Podpisy se úředně ověří.
Náhled

Výkup bytu je přehledný a transparentní

Vše dostanete předem ke kontrole a prostudování. Smlouvy, které budete podepisovat, si můžete prostudovat, případně konzultovat s advokátem.

Kdy využít výkup bytů za hotové

 • Pokud potřebujete rychle hotovost na nákup jiné nemovitosti.
 • Když vyplácíte dědictví, odstupné, vyrovnání společného jmění nebo obchodní závazky.
 • Jestliže chcete v nemovitosti dál bydlet formou nájemného.
 • Jakmile jste v tíživé situaci a hrozí vám zabavení nemovitosti.
 • Pokud potřebujete získat hotovost a půjčka v bance není možná.

Jak probíhá výkup

Na Výkup - daň z nemovitosti, blog

Postup výkupu je velmi jednoduchý

 1. Vyplňte žádost. 
 2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
 3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
 4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
 5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

 

Jaké vykupujeme byty

Výkup bytů se realizuje na celém území České republiky. K výkupu bytů můžete nabídnout byt o jakékoliv velikosti, různého stáří i technického stavu. Není rozhodující vybavení bytu ani celkový stav objektu. Důležité je, zda je bytová jednotka v osobním vlastnictví. Při jednání o výkupu se posuzuje tržní cena bytů v dané lokalitě a prodávajícím je nabídnuta maximální možná výkupní cena od 24 do 48 hodin.

Nájemní smlouva

k výkupu nemovitosti
 • S vámi a novým vlastníkem.
 • Smlouva se vám připraví na míru.
 • Podpisy se neověřují.
Vzor smlouvy

Neskončíte bez střechy nad hlavou

Nemovitost nemusíte po výkupu opouštět a můžete se s námi domluvit na jejím dalším používání

Zastupujeme při úředních jednáních

Při výkupu bytů je pro mnoho lidí důležité mít jistotu, že jsou v dobrých rukou a nemusí se o nic starat. Proto se náš tým specializuje na to, abychom všechny naše klienty právně zastoupili a provedli je celým procesem výkupu bytu. Nezáleží na tom, zda prodáváte malý byt, velký dům nebo jinou nemovitost – se vám postaráme o všechny administrativní záležitosti a zajistíme, aby prodej proběhl rychle a bez problémů. Od vás potřebujeme pouze informace o nemovitosti s, kterou plánujete se rozloučit, a my se o zbytek postaráme. Můžete být klidní, že jsme tu pro vás a pomůžeme vám s prodejem vaší nemovitosti, ať už se rozhodnete pro výkup bytu nebo jinou formu prodeje. Pokud se tak dohodneme předem, vykoupené nemovitosti vracíme k majitelům zpětného leasingu.

Žádost výkupu nemovitosti


Milada Urbanová
Milada Urbanová
Read More
“Potřebovali jsme rychle prodat dům a získat z prodeje peníze na vyplacení jiných závazků. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Mohu doporučit”
Tomáš Výškrabka
Tomáš Výškrabka
Read More
“Byla radost s vámi spolupracovat! Peníze jsme měli na účtě ještě ten samý den při podpisu kupní smlouvy.”
Lenka Vogelová
Lenka Vogelová
Read More
“ Dostala jsem na vás doporučení od své kamarádky. Bylo pro nás důležité, abychom dostali rychle co nejvíc peněz a to jsme dostali! ”
Previous
Next

Pro koho není výkup bytu vhodný?

Přímý výkup bytu je obvykle nejvhodnější pro majitele bytů, kteří chtějí rychle a jednoduše prodat svou nemovitost bez jakýchkoliv zbytečných komplikací. Nicméně, existují určité situace, kdy není vhodný prodej nemovitosti pomocí výkupu bytu ideální volbou. Například pro majitele investičních nemovitostí, kteří chtějí maximalizovat svůj zisk, bude pravděpodobně vhodnější využít služeb realitní kanceláře a prodat nemovitost tradičním způsobem. Stejně tak, pokud se jedná o atypickou nemovitost nebo nemovitost s nevyřešenou vlastnickou strukturou, může být prodej přes výkup bytu složitý a nepraktický. V těchto případech se vyplatí poradit se s odborníkem, který vám může poskytnout radu, jak nejlépe prodat vaši nemovitost za spravedlivou cenu a s minimálním stresem.

Petr Holub

Petr Holub

Se společností spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování.

Zpětný leasing dle příslušného zákona nanebízíme, pouze zprostředkováváme výkup, pronájem a následný prodej nemovitostí.

NaVýkup.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách se nevztahují ke spotřebitelským úvěrům dle zákona č. 257/2016 SB, které nenabízíme a ani nezprostředkováváme.