Výkup spoluvlastnického podílu

 

Je mnoho situací, kdy je jedna nemovitost ve vlastnictví dvou nebo hned několika osob. Ty mohou mít protichůdné představy o využití domu, bytu nebo pozemku. Dohoda bývá často nesnadná ne-li nemožná. Mnohem lépe se disponuje s hotovými penězi, které je možné rozdělit podle spoluvlastnických podílů. Na prodeji nemovitosti se musí dohodnout všichni majitelé. Pokud jeden z nich s prodejem spoluvlastnického podílu nesouhlasí není možný prodej celé nemovitosti. Prodat jen podíl na nemovitosti prostřednictvím běžného realitního trhu je téměř nemožné nebo se prodej realizuje hluboko pod cenou. Využijte možnosti výkupu spoluvlastnického podílu profesionální společností. Odkup podílu nemovitosti proběhne rychle a transparentně, dohodnutá cena je odborně stanovena s ohledem na lokalitu a stav nemovitosti. Vyplňte kontaktní formulář a dozvíte se, jak vysokou částku můžete získat po výkupu části nemovitosti.

Smlouva

k výkupu nemovitosti
  • Mezi vámi a budoucím majitelem.
  • Smlouva se vždy připraví individuálně (na míru).
  • Podpisy se úředně ověří.
Náhled
postup

Výkup je přehledný a transparentní

Vše dostanete předem ke kontrole a prostudování. Smlouvy, které budete podepisovat, si můžete prostudovat, případně konzultovat s advokátem.

Výhodný výkup části nemovitosti

Dohoda mezi vlastníky o prodeji celé nemovitosti je nejsnadnějším způsobem, jak rozdělit výnos z nemovitosti. Zmíněná dohoda bývá často zdlouhavá a o další měsíce se může protáhnout samotný prodej nemovitosti. Pokud nechcete čekat na vyplacení peněz, využijte přímý výkup spoluvlastnických podílů. Nebudete podstupovat riziko, že cena nemovitosti do doby dohody a prodeje poklesne v čase a hotovost získáváte prakticky okamžitě. Vyvázněte z náročných vlastnických vztahů a prodejte podíl na nemovitosti.

Jak probíhá výkup

Na Výkup - daň z nemovitosti, blog
Postup výkupu je velmi jednoduchý
  1. Vyplňte žádost.
  2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
  3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
  4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
  5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

Žádost o výkup nemovitosti

Rychlý odkup podílu nemovitosti

Při výkupu spoluvlastnických podílů oceníte rychlost realizované transakce. Dohodnutá cena za výkup části nemovitosti je vám připsána na bankovní účet téměř obratem po podpisu smluvní dokumentace. S hotovostí můžete ihned disponovat podle vlastních představ a starosti o údržbu nemovitosti padají na bedra ostatních vlastníků. Kontaktujte odborné pracovníky přímého výkupu části nemovitosti.

Výkupem části nemovitosti získáváte hotovost

Jestliže se ocitnete ve složité finanční situaci, potřebujete hotovost na řešení bytové potřeby, chcete investovat nebo zahájit podnikání, nemůžete si dovolit čekat na prodej spoluvlastnického podílu na nemovitostním trhu. Odprodej podílu na nemovitosti má celou řadu výhod. Získáváte hotovost rychle, podmínky prodeje jsou transparentní a kupní cena je vám předem známa. Vyhnete se sporům s ostatními spoluvlastníky a využijte přímý prodej podílu nemovitosti.

Jednáme namísto vás

Po celou dobu získáváte naši podporu a právní servis. Postaráme se o veškeré právní kroky a zároveň se namísto vás dohodneme s věřiteli. Naši hlavní konkurenční výhodou je rychlá ralizace zpětných leasingů nemovitostí za všech okolností.

Kontaktujte nás co nejdříve a dozvíte se, jaké podmínky máte pro vás připraveny.

Milada Urbanová
Milada Urbanová
Read More
“Potřebovali jsme rychle prodat dům a získat z prodeje peníze na vyplacení jiných závazků. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Mohu doporučit”
Tomáš Výškrabka
Tomáš Výškrabka
Read More
“Byla radost s vámi spolupracovat! Peníze jsme měli na účtě ještě ten samý den při podpisu kupní smlouvy.”
Lenka Vogelová
Lenka Vogelová
Read More
“ Dostala jsem na vás doporučení od své kamarádky. Bylo pro nás důležité, abychom dostali rychle co nejvíc peněz a to jsme dostali! ”
Previous
Next
Petr Holub

Petr Holub

Se společností spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování.

Zpětný leasing dle příslušného zákona nanebízíme, pouze zprostředkováváme výkup, pronájem a následný prodej nemovitostí.

NaVýkup.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách se nevztahují ke spotřebitelským úvěrům dle zákona č. 257/2016 SB, které nenabízíme a ani nezprostředkováváme.