Výhodný výkup komerčních prostor

V posledních letech se proměnilo podnikatelské prostředí, řada komerčních prostor vystřídala majitele nebo nájemce. V některých oborech se podnikání utlumilo, v řadě firem se přesunulo z kanceláří do formy home office, jiné obory jsou na vzestupu. To vše, spolu s nejistým vývojem cen komerčních nemovitostí, nahrává k jejich rychlému prodeji v čase, kdy je tržní cena vysoká. Pro výkup komerčních prostor můžete nabídnout jakékoliv obchodní prostory, výrobní haly a střediska, skladovací prostory, ale i kanceláře, garáže nebo jiné nemovitosti, které neslouží k bydlení. Přímým výkupem komerčních prostor získáte rychlé vyplacení hotových peněžních prostředků, které můžete použít pro bydlení, osobní potřebu nebo na podporu podnikání. K výkupu komerčních nemovitostí můžete nabídnout i prostor, který je zatížen zástavou nebo dluhem, individuálně se řeší možnosti oddlužení nemovitosti. Výkup komerčních prostor je rychlý a transparentní, předem znáte obchodní podmínky transakce. Vyplňte kontaktní formulář co nejdříve.

Smlouva

k výkupu nemovitosti
  • Mezi vámi a budoucím majitelem.
  • Smlouva se vždy připraví individuálně (na míru).
  • Podpisy se úředně ověří.
Náhled
postup

Výkup je přehledný a transparentní

Vše dostanete předem ke kontrole a prostudování. Smlouvy, které budete podepisovat, si můžete prostudovat, případně konzultovat s advokátem.

Výkup komerčních nemovitostí s rychlým vyplacením hotovosti

Obzvlášť složitý bývá prodej komerčních nemovitostí, které mají dva nebo více spoluvlastníků. Prodej prostřednictvím běžného realitního trhu je zdlouhavý a nemovitosti se často prodají jen na zlomek ceny. K přímému výkupu komerčních prostor můžete nabídnout i spoluvlastnický podíl, nemovitosti zatížené věcným břemenem nebo zástavními závazky. Neváhejte s vyplněním kontaktního formuláře.

Jak probíhá výkup

Na Výkup - daň z nemovitosti, blog
Postup výkupu je velmi jednoduchý
  1. Vyplňte žádost.
  2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
  3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
  4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
  5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

Žádost o výkup nemovitosti

Přímý prodej komerčních prostor

Při přímém prodeji komerčních prostor získáváte okamžité vyplacení hotovosti. To se děje obratem po podpisu smluvní dokumentace. Nadále nemáte povinnost nemovitost udržovat a nemusíte se obávat ani poklesu hodnoty nemovitosti v příštích letech. Uvedené riziko přechází na nového majitele. Prodej komerčních prostor je cestou k rychlému získání atraktivní částky v hotovosti, rádi vám sdělíme podrobnosti.

Odkup výrobních prostor

Řada komerčních nemovitostí přestala sloužit původnímu účelu už před mnoha lety. Jedná se především o průmyslové, výrobní a skladovací objekty. Nemovitosti chátrají a ztrácejí na hodnotě, jejich majitelé pro ně nemají využití a často ani dostatek peněz na opravu. I takové nemovitosti mohou být předmětem přímého prodeje komerčních prostor, brzy zjistíte, že na vás čeká atraktivní částka. Sjednejte si schůzku co nejdříve, vaše nemovitost má možná větší cenu, než se domníváte.

Po celou dobu získáváte naši podporu a právní servis. Postaráme se o veškeré právní kroky a zároveň se namísto vás dohodneme s věřiteli.

Kontaktujte nás co nejdříve a dozvíte se, jaké podmínky máte pro vás připraveny.

Milada Urbanová
Milada Urbanová
Read More
“Potřebovali jsme rychle prodat dům a získat z prodeje peníze na vyplacení jiných závazků. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Mohu doporučit”
Tomáš Výškrabka
Tomáš Výškrabka
Read More
“Byla radost s vámi spolupracovat! Peníze jsme měli na účtě ještě ten samý den při podpisu kupní smlouvy.”
Lenka Vogelová
Lenka Vogelová
Read More
“ Dostala jsem na vás doporučení od své kamarádky. Bylo pro nás důležité, abychom dostali rychle co nejvíc peněz a to jsme dostali! ”
Previous
Next
Petr Holub

Petr Holub

Se společností spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování.

Zpětný leasing dle příslušného zákona nanebízíme, pouze zprostředkováváme výkup, pronájem a následný prodej nemovitostí.

NaVýkup.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách se nevztahují ke spotřebitelským úvěrům dle zákona č. 257/2016 SB, které nenabízíme a ani nezprostředkováváme.