Spolehlivý partner pro oddlužení nemovitosti

Prostřednictvím oddlužení na vaší nemovitosti se zbavíte všech dluhů, které jsou zapsány listu vlastnictví v katastru nemovitostí, kdy vaše nemovitosti slouží jako ručení těchto dluhů a závazků.

Rizikové jsou zejména situace, kdy hrozí exekuční zabavení nemovitosti, ačkoliv dlužná částka má zůstatek jen několik desítek tisíc. Proto jednejte včas a dohodněte si oddlužení nemovitosti, případně vyplacení exekuce. Nepříjemné jednání s věřiteli vyřídíme za vás, naši pracovníci vám navrhnou individuální postup pro oddlužení vaší nemovitosti. Jestliže jste v situaci, že vám hrozí exekuční zabavení nemovitosti, neotálejte a vyplňte kontaktní formulář.

Jak probíhá oddlužení nemovitosti

Při oddlužení nemovitosti je důležitý individuální přístup, jelikož každý z klientů má jiné dluhové zatížení a zároveň jinou představu o formě vyrovnání závazku. Nejprve za vás zjistíme výše dluhů a závazků. Dále je nutné u těchto věřitelů zjistit možnost splácení formou měsíčních splátek a v jaké celkové výši. Poté toto zjištění porovnáme s vašimi příjmy a možností splácet. Nyní se můžete rozhodnou pro oddlužení vaší nemovitosti několika způsoby

 • Refinancování pomocí nebankovní půjčky

 • Zpětný leasing nemovitosti

 • Prodej nemovitosti.

1. Refinancování nevýhodných půjček

Pokud máte vysoké splátky ale dluhy nejsou vysoké a není nutný prodej nemovitosti, je možností požádat o nebankovní půjčku. Dnes už neplatí, že nebankovní půjčky jsou drahé. Jejich úrokové sazby se už dnes blíží běžné výši bankovních půjček. Samozřejmě je také nutné ručení prostřednictvím zástavou nemovitosti. Ale pokud se vám podaří snížit měsíční splátky a vyhnout se prodeji nemovitosti, tak je dobré zvážit tuto možnost. V mnoha případech je možné pouhým refinancováním dluhů a nevýhodných půjček zabránit prodeji nemovitosti.

2. Zpětný leasing vaší nemovitosti

Oddlužení nemovitosti nemusí být provázeno smutným loučením s místem, které bylo vaším domovem po řadu let. Můžete využít zpětného leasingu nemovitosti. Dlužnou částku rozdělíte na menší splátky při dlouhodobém splácení a v nemovitosti nadále bydlíte jako její nájemce. Kdykoliv se můžete dohodnout na odkupu nemovitosti zpět do osobního vlastnictví a uhradit zůstatek dlužné částky dříve. Vyplňte kontaktní formulář co nejdříve, pomůžeme vám najít cestu z dluhů.

Smlouva

k výkupu nemovitosti
 • Mezi vámi a budoucím majitelem.
 • Smlouva se vždy připraví individuálně (na míru).
 • Podpisy se úředně ověří.
Náhled
postup

Výkup je přehledný a transparentní

Vše dostanete předem ke kontrole a prostudování. Smlouvy, které budete podepisovat, si můžete prostudovat, případně konzultovat s advokátem.

Po uhrazení dluhů máte možnost nemovitost opět odkoupit.

Proč využít výkup s nájmem?

 • Získáte vyšší částku, než pokud byste si brali půjčku.
 • Výkup s nájmem můžete využít i v případě, že máte záznam v registru dlužníků.
 • Získaná hotovost poslouží na úhradu stávajících dluhů.
 • Peníze můžete použít i na vyplacení dědického řízení, rozvodového vyrovnání aj.
 • Výkup s nájmem odvrátí exekuce a případnou dražbu bez nutnosti stěhování.
 • Vše probíhá diskrétně.
 • Dostáváte maximální možnou částku, vyplacení je rychlé.
 • Postup výkupu nemovitosti a férové podmínky.

Jak probíhá výkup

Na Výkup - daň z nemovitosti, blog
Postup výkupu je velmi jednoduchý
 1. Vyplňte žádost.
 2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
 3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
 4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
 5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

Žádost o výkup nemovitosti

3. Prodej nemovitosti

Prodejem nemovitosti se samozřejmě můžete také zbavit svých dluhů, ale měla by to být až ta poslední možnost. Z prodeje nemovitosti může uhradit všechny dluhy a pokud po oddlužení zbudou finanční prostředky, můžete se poohlédnout po jiné a menší nemovitosti ke koupi nebo k pronájmu.

Oddlužení nemovitosti jako nový začátek

Dluhová situace může roztočit nepříjemnou spirálu, kdy si na úhradu dluhů sjednáte novou půjčku. Pak je oddlužení nemovitosti jediným řešením, protože zůstatky dluhů společně se sankcemi a penále narostly do neúměrných částek. Prodej nemovitosti je cestou, jak rychle získat hotovost pro uspokojení všech věřitelů a zastavit hrozbu exekuce, která by znamenala další náklady. Po úhradě původních dluhů máte možnost nakládat volně se zbývající hotovostí a vybrat novou nemovitost k bydlení, která nebude takovou finanční zátěží.

Nájemní smlouva

k výkupu nemovitosti
 • S vámi a novým vlastníkem.
 • Smlouva se vám připraví na míru.
 • Podpisy se neověřují.
Vzor smlouvy
Výhody našeho výkupu

Neskončíte bez střechy nad hlavou

Nemovitost nemusíte po výkupu opouštět a můžete se s námi domluvit na jejím dalším používání

Nedobrovolné stěhování nehrozí

Hrozba exekuce a následné nedobrovolné dražby je velmi nepříjemná. Největší riziko je však to, že nemáte jistotu, zda získáte dražbou dostatečně vysokou částku. Dražba se může několikrát opakovat a prodejní cena nemovitosti neúměrně klesne. Také to znamená, že se musíte z nemovitosti velmi rychle stěhovat.

Výkup s nájmem těmto rizikům zabrání. Na nemovitosti budete mít stále nahlášené své trvalé bydliště, budete mít platnou nájemní smlouvu atd. Nebudete se muset stěhovat a kdykoliv budete mít možnost nemovitost získat zpět do vlastnictví.

Jednáme namísto vás

Po celou dobu získáváte naši podporu a právní servis. Postaráme se o veškeré právní kroky a zároveň se namísto vás dohodneme s věřiteli.

Kontaktujte nás co nejdříve a dozvíte se, jaké podmínky máte pro vás připraveny.

Milada Urbanová
Milada Urbanová
Read More
“Potřebovali jsme rychle prodat dům a získat z prodeje peníze na vyplacení jiných závazků. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Mohu doporučit”
Tomáš Výškrabka
Tomáš Výškrabka
Read More
“Byla radost s vámi spolupracovat! Peníze jsme měli na účtě ještě ten samý den při podpisu kupní smlouvy.”
Lenka Vogelová
Lenka Vogelová
Read More
“ Dostala jsem na vás doporučení od své kamarádky. Bylo pro nás důležité, abychom dostali rychle co nejvíc peněz a to jsme dostali! ”
Previous
Next
Petr Holub

Petr Holub

Se společností spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování.

Leave a comment

Zpětný leasing dle příslušného zákona nanebízíme, pouze zprostředkováváme výkup, pronájem a následný prodej nemovitostí.

NaVýkup.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách se nevztahují ke spotřebitelským úvěrům dle zákona č. 257/2016 SB, které nenabízíme a ani nezprostředkováváme.