Výkup bytu za hotové, peníze rychlostí blesku

Výkup nemovitosti za hotové vám pomůže získat rychle částku, kterou potřebujete k nákupu nové nemovitosti, k vyplacení závazků nebo k řešení tíživé finanční situace se kterou se dlouhodobě potýkáte. Pomůžeme vám i s vyřízením veškerých administrativních záležitostí.

Smlouva

k výkupu nemovitosti
 • Mezi vámi a budoucím majitelem.
 • Smlouva se vždy připraví individuálně (na míru).
 • Podpisy se úředně ověří.
Náhled
postup

Výkup je přehledný a transparentní

Vše dostanete předem ke kontrole a prostudování. Smlouvy, které budete podepisovat, si můžete prostudovat, případně konzultovat s advokátem.

Okamžitý výkup bytu nebo domu se získáním hotových peněz pomáhá těm, kteří čelí hrozbě zabavení nemovitosti. Získání potřebných finančních prostředků umožní umořit stávající dluhy. Výkup nemovitostí vám zajistí mnohem vyšší obnos, než byste získali dražbou s nutností zaplacení všech souvisejících poplatků.

Pomůžeme vám s úhradou dluhů i s jednáním s věřiteli. Budeme vás zastupovat, dohodneme podmínky řízení a vše za vás zaplatíme. Výkupem za hotové získáte nejvyšší možnou cenu, po vypořádání závazků vám jistě ještě zůstane zajímavá částka. Tu můžete použít pro nákup nové nemovitosti, například v případě, že prodáváte dům a kupujete menší byt, nebo pro úhradu vlastních potřeb.

Jak probíhá výkup

Na Výkup - daň z nemovitosti, blog

Postup výkupu je velmi jednoduchý

 1. Vyplňte žádost. 
 2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
 3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
 4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
 5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

 

K výkupu nemovitostí přijímáme byty i domy

Odkoupení nemovitosti můžete sjednat pro nemovitost v osobním vlastnictví, která se nachází na území České republiky. Dohodneme se na výkupu za hotové u bytů, rodinných domů, nebytových prostor i ostatních nemovitostí. Řešíme výkup nemovitostí v insolvenci, s věcným břemenem nebo s čerpaným hypotečním úvěrem. Při stanovení ceny posuzujeme cenovou mapu v místě, technický stav objektu, vybavení i atraktivitu lokality. Výkupní ceny se výrazně blíží tržním cenám v lokalitě, ale na peníze nemusíte čekat. Výkup za hotové znamená, že peníze obdržíte do pár dní na váš bankovní účet.

Nájemní smlouva

k výkupu nemovitosti
 • S vámi a novým vlastníkem.
 • Smlouva se vám připraví na míru.
 • Podpisy se neověřují.
Vzor smlouvy
Výhody našeho výkupu

Neskončíte bez střechy nad hlavou

Nemovitost nemusíte po výkupu opouštět a můžete se s námi domluvit na jejím dalším používání

Výkup za hotové, cesta za novým bydlením

Jste v situaci, kdy jste si vybrali nové bydlení, ale nedaří se vám najít kupce na stávající nemovitost? Už jste jej našli. Výkup za hotové vám dá výhodu před ostatními zájemci. Rychlé zaplacení kupní ceny je pro prodávající atraktivní, díky této skutečnosti zvítězíte v nákupním boji. Vybraná nemovitost bude vaše a neohrozíte řádné plnění závazků vyplývajících z případné kupní (rezervační) smlouvy.

Výkup za hotové uvítáte:

 • Když je třeba uhradit závazky, vyplatit odstupné, sankce z obchodních vztahů.
 • Jestliže potřebujete získat větší obnos v hotovosti v krátkém čase.
 • Pokud se nechcete stěhovat a v nemovitosti budete dál bydlet jako nájemce.
 • Jakmile kupujete jinou nemovitost a potřebujete zaplatit rezervační poplatek.
 • Stěhujete se a hledáte bydlení v novém městě.

Proces vyplácení maximálně zkrátíme

Jak běžně probíhá prodej nemovitosti? Zadáte inzerci, vyberete jednu nebo více realitních kanceláří, podepisujete smlouvy, čeká vás úprava nemovitosti před její prezentací. Následuje inzerování, prohlídky nemovitosti, jednání se zájemci, licitování o prodejní ceně.

Jakmile se po dlouhých týdnech dohodnete na ceně, kupující oznámí, že potřebuje nákup financovat hypotečním úvěrem. Následují další týdny čekání na vyřízení úvěru, pak jsou peníze v advokátní úschovně a čeká se na zapsání v katastru nemovitostí. Některé nemovitosti se tímto způsobem prodávají i déle než jeden rok.

Chcete čekat na vyplacení peněz nebo využijete výkup za hotové?

Žádost o výkup nemovitosti


Milada Urbanová
Milada Urbanová
Read More
“Potřebovali jsme rychle prodat dům a získat z prodeje peníze na vyplacení jiných závazků. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Mohu doporučit”
Tomáš Výškrabka
Tomáš Výškrabka
Read More
“Byla radost s vámi spolupracovat! Peníze jsme měli na účtě ještě ten samý den při podpisu kupní smlouvy.”
Lenka Vogelová
Lenka Vogelová
Read More
“ Dostala jsem na vás doporučení od své kamarádky. Bylo pro nás důležité, abychom dostali rychle co nejvíc peněz a to jsme dostali! ”
Previous
Next
Petr Holub

Petr Holub

Se společností spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování.

Zpětný leasing dle příslušného zákona nanebízíme, pouze zprostředkováváme výkup, pronájem a následný prodej nemovitostí.

NaVýkup.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách se nevztahují ke spotřebitelským úvěrům dle zákona č. 257/2016 SB, které nenabízíme a ani nezprostředkováváme.