Při výkupu nemovitosti získáte částku, která se blíží tržní ceně nemovitosti. Zároveň realizujete rychlý prodej s téměř okamžitým připsáním hotovosti na bankovní účet. Výkup nemovitosti v exekuci a insolvenci je rychlou cestou z dluhů. 

Výkup se získáním hotovosti

V praxi výkup v exekuci znamená, že čas hraje proti vám a je zapotřebí brzy získat potřebnou hotovost, abyste odvrátili následky nepřiměřené výše dluhové zátěže. Při výkupu v exekuci nebo insolvenci můžete jednat o odprodeji bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů i komerčních prostor.

Výkup v exekuci probíhá bez zbytečných prodlev, aby bylo možné co nejrychleji uhradit stávající závazky a odvrátit další hrozbu sankcí, pokut a vysokých penále.

Smlouva

k výkupu nemovitosti
 • Mezi vámi a budoucím majitelem.
 • Smlouva se vždy připraví individuálně (na míru).
 • Podpisy se úředně ověří.
Náhled
postup

Výkup je přehledný a transparentní

Vše dostanete předem ke kontrole a prostudování. Smlouvy, které budete podepisovat, si můžete prostudovat, případně konzultovat s advokátem.

Které nemovitosti se vykupují v exekuci

Odkup nemovitosti v exekuci, nebo výkup nemovitosti z insolvence  provádíme u všech nemovitostí na území České republiky, u kterých jste vlastníkem. Překážkou není ani nemovitost, která je zatížena hypotečním úvěrem nebo věcnými břemeny. Výkup v insolvenci je řešení i ve velmi složitých případech například ve chvíli, kdy je na nemovitost chystaná dražba.

Maximální cena za vykokupenou nemovitost

V současné době panuje na trhu s nemovitostmi vysoká poptávka po novostavbách i starších objektech. Proto jsme vám schopni zajistit maximální možnou cenu, a to i při výkupu v insolvenci. Není výjimkou, že se výkupní cena blíží tržním cenám v lokalitě. Rychlým výkupem vám dáme možnost, jak okamžitě vyřešit finanční tíseň, uhradit závazky a postavit se na novou startovní čáru bez dluhové zátěže.

Jak probíhá výkup

Na Výkup - daň z nemovitosti, blog

Postup výkupu je velmi jednoduchý

 1. Vyplňte žádost 
 2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
 3. Dohodneme se zda budete chtít zůstat v nájmu
 4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
 5. Podpis smluv a vyplacení peněz

 

Žádost o výkup nemovitosti

Změna insolvenčního zákona po roce 2019

Insolvenční správci jsou nyní povinni prodávat majetek dlužníka a aktivně zjišťovat, jakým majetkem disponuje. Bezodkladným prodejem můžete zaplatit závazky vůči věřitelům i dodatečné náklady a vyhnout se nedobrovolné dražbě.

Výkup nemovitosti v exekuci a insolvenci bez nepříjemných jednání

Z praxe známe mnoho příkladů, kdy úvěrové společnosti nejednají s klienty vstřícně. Proto můžeme veškerá jednání vyřídit namísto vás a postarat se o rychlé umoření stávajících dluhů. Pokud za vámi bude stát silný partner, jednání s věřiteli jsou mnohem příjemnější a najít společnou dohodu nebývá problém.

Nájemní smlouva

k výkupu nemovitosti
 • S vámi a novým vlastníkem.
 • Smlouva se vám připraví na míru.
 • Podpisy se neověřují.
Vzor smlouvy
Výhody našeho výkupu

Neskončíte bez střechy nad hlavou

Nemovitost nemusíte po výkupu opouštět a můžete se s námi domluvit na jejím dalším používání

Výkup v insolvenci odvrátí dražbu

Nedobrovolná dražba majetku může znamenat, že získáte mnohem nižší částku než při výkupu v exekuci. Zároveň nemáte možnost dohodnout se na konkrétním postupu prodeje, lhůta pro vystěhování bývá po dražbě striktní. Čelíte nejen riziku nižší prodejní ceny, ale i opakované dražby, vysokým poplatkům za práci exekutora a za uskutečnění dražby.

Rádi vám zodpovíme případné dotazy ohledně výkupu v exekuci a navrhneme nejlepší postup řešení. Vyplácíme všechny exekuce exekutorů vedených u Exekutorské komory České republiky. 

Ke každému obchodnímu případu přistupujeme individuálně a hledáme cestu, která bude nejlepším řešením vaší tíživé situace. Samozřejmě se postaráme o veškeré právní a administrativní záležitosti spojené s výkupem nemovitosti v exekuci. Kontaktujte nás co nejdříve a zjistíte, jakou částku můžete za vaši nemovitost získat.

Připravili jsem pro vás také seznam exekutorů a exekutorských úřadů.

Milada Urbanová
Milada Urbanová
Read More
“Potřebovali jsme rychle prodat dům a získat z prodeje peníze na vyplacení jiných závazků. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Mohu doporučit”
Tomáš Výškrabka
Tomáš Výškrabka
Read More
“Byla radost s vámi spolupracovat! Peníze jsme měli na účtě ještě ten samý den při podpisu kupní smlouvy.”
Lenka Vogelová
Lenka Vogelová
Read More
“ Dostala jsem na vás doporučení od své kamarádky. Bylo pro nás důležité, abychom dostali rychle co nejvíc peněz a to jsme dostali! ”
Previous
Next
Petr Holub

Petr Holub

Se společností spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování.

Zpětný leasing dle příslušného zákona nanebízíme, pouze zprostředkováváme výkup, pronájem a následný prodej nemovitostí.

NaVýkup.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách se nevztahují ke spotřebitelským úvěrům dle zákona č. 257/2016 SB, které nenabízíme a ani nezprostředkováváme.